The Muse Pyramids Inn

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Recepcja czynna 24 h

  • Zameldowanie/ Wymeldowanie

  • Spa i relaks

  • Posiłki/Napoje

  • Zakaz palenia

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Śniadanie

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Wygodny The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal w dzielnicy Giza w Kafret el-Gabalu jest położony 3 km od takich atrakcji kulturalnych jak Muzeum Słonecznej Łodzi. Ten wygodny hotel szczyci się dogodną lokalizacją i zaprasza gości do pizzerii serwującej dania kuchni morskiej.

    Memfis wraz z nekropolią oraz strefy piramid od Gizy do Dahszur jest 10 min jazdy od tego hotelu, a Wielki Sfinks znajduje się w 2 km. Do centrum Kafret el-Gabalu można dojść spokojnym krokiem w ciągu około 30 minut. Wielka Piramida Cheopsa leży w 3,1 km. Dzięki przystanku autobusowemu Mini to Ramses Train, położonemu o rzut kamieniem od Muse Pyramids Inn w Kafret el-Gabalu.

    Ten obiekt noclegowy oferuje gościom jadalnię i miejsce do siedzenia oraz zestaw do prasowania i klimatyzację, a także telewizję satelitarną. Dla Twojej wygody znajdziesz bidet, kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. Muse Pyramids Inn oferuje również prywatne łazienki z bidetem, prysznicem dla niepełnosprawnych i oddzielną toaletą. Niektóre pokoje posiadają widoki na górę.

    Goście docenią kuchnię egipską w restauracji Sun Z Restaurant and Lounge, która znajduje się w odległości 15-minutowego spaceru.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 12:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00

    Opcje pokoi w The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal

    Ten obiekt noclegowy oferuje gościom jadalnię i miejsce do siedzenia oraz zestaw do prasowania i klimatyzację, a także telewizję satelitarną. Dla Twojej wygody znajdziesz bidet, kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. Muse Pyramids Inn oferuje również prywatne łazienki z bidetem, prysznicem dla niepełnosprawnych i oddzielną toaletą. Niektóre pokoje posiadają widoki na górę.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Wnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Łóżka zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Łóżka zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Łóżka zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Wnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Makro szczegóły zdjęcie
    Pokój trzyosobowy typu deluxe

    Wielkość: 35 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie
    Apartament typu junior

    Wielkość: 70 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka King Size

    Więcej informacji +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie
    Apartament z łóżkiem king-size

    Wielkość: 70 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka Queen Size

    Więcej informacji +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie
    Apartament z łóżkiem king-size

    Wielkość: 70 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Łóżka zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Zewnętrze zdjęcie
    Apartament typu superior

    Wielkość: 70 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka King Size

    Więcej informacji +
    Pokój z łóżkiem king-size

    Wielkość: 30 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Łóżka zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Łóżka zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Łóżka zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Ludzie zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Udogodnienia zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie
    Pokój czteroosobowy

    Wielkość: 40 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Pokój zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kuchnia zdjęcie The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Wnętrze zdjęcie
    Pokój trzyosobowy typu standard

    Wielkość: 35 m²

    Typ łóżka: 3 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +

    Lokalizacja The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy The Muse Pyramids Inn oferuje transfer lotniskowy?
      Tak, The Muse Pyramids Inn zapewnia autobus wahadłowy. Zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia szczegółów.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal