The Muse Pyramids Inn

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Spa en ontspanning

  • Eten op locatie

  • Roken niet toegestaan

  • Kindvriendelijk

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal in de wijk Giza van Kafret el-Gabal is een geweldige plek om te verblijven en ligt binnen 2 km van de Sfinx van Gizeh. Deze comfortabele herberg bevindt zich op een welgelegen locatie en beschikt over een pizza restaurant op het terrein, waar Midden-Oosterse gerechten worden geserveerd.

    Het hotel, gelegen binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van de Piramides van Gizeh, is ook binnen ongeveer 15-minuten rijafstand van het Solar Boat Museum. Het kost 30 minuten met de auto om het stadscentrum van Kafret el-Gabal te bereiken. Samen met andere culturele attracties ligt het Groot Egyptisch Museum in de buurt van Muse Pyramids Inn. Gasten zullen de bushalte Mini to Ramses Train vinden naast dit pand, op 450 meter afstand.

    Dit hotel in Kafret el-Gabal beschikt over 20 kamers met een minibar, koffie- en theevoorzieningen, en gemakken zoals strijkfaciliteiten, een strijkset en airconditioning. De badkamers zijn voorzien van een bidet, een inloopdouche en een apart toilet. Maak zeker gebruik van een haardroger en badlakens die worden aangeboden in de privébadkamers met een bidet, een inloopdouche en een apart toilet. De logeerkamers kijken uit op de berg.

    Sun Z Restaurant and Lounge bevindt zich op ongeveer 15 minuten lopen van Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal en trakteert de gasten op Midden-Oosterse maaltijden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal

    Dit hotel in Kafret el-Gabal beschikt over 20 kamers met een minibar, koffie- en theevoorzieningen, en gemakken zoals strijkfaciliteiten, een strijkset en airconditioning. De badkamers zijn voorzien van een bidet, een inloopdouche en een apart toilet. Maak zeker gebruik van een haardroger en badlakens die worden aangeboden in de privébadkamers met een bidet, een inloopdouche en een apart toilet. De logeerkamers kijken uit op de berg.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Interieur foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Bedden foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Bedden foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Bedden foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Interieur foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Macro Details foto
    Deluxe Driepersoonskamer

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto
    Junior Suite

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto
    Suite met een King Size Bed

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 2 Queen Size Beds

    Meer informatie +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto
    Suite met een King Size Bed

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Bedden foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Buitenkant foto
    Superior Suite

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Bedden foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Bedden foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Bedden foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Mensen foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Faciliteiten foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto
    Vierpersoonskamer

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Kamer foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Keuken foto The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal Interieur foto
    Standaard Driepersoonskamer

    Grootte: 35 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een pendeldienst van en naar het vliegveld beschikbaar in comfortabele The Muse Pyramids Inn?
      Ja, comfortabele The Muse Pyramids Inn biedt een luchthavenshuttle. Het is raadzaam om van tevoren te bellen om de details te bevestigen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Muse Pyramids Inn Kafret el-Gabal